Áčko veze z venku první tři body

07.05.2016 16:26

Áčko Dynama po přestřelce v dobré přiváží první tři body z venku. Dvěma trefami se blískl Matěj Šenkýř. Naši měli skvělý vstup do obou polačasů. V prvním během 11 minut vedli 2:0 a ve druhém dali dvě branky dokonce během tří minut.

Starší žáci odehráli asi nejprestižnější zápas. Okresní derby s týmem FK Kralupy. Kralupští jenž patří minimálně o třídu výš, to neměli s našimi vůbec jednoduché o čemž vypovídá i konečný výsledek s nejtěsnějším rozdílem 1:0. Mimo jiné jde o vůbec první mistrovské utkání kralup kdy vstřelili jen jeden gól.

Mladší přípravka a minipřípravka své zápasy prohráli.

Áčko, 20.kolo, 7.5.2016 17:00

Čechie Velká Dobrá - Dynamo 3:6 (1:2)

Branky: 27. Lev, 71. Jícha, 90. Dolejš - 4. a 87. Šenkýř, 11. Vágner, 46. Kaplan ml., 48. Fomin, 83. Kobera.

Starší žáci, 18.kolo, 7.5.2016 14:30

FK Kralupy 1901 - Dynamo Nelahozeves 1:0 (0:0)

Branka: 55. Psota.

Mladší přípravka, 7.kolo, 8.5.2016 9:30

Botafogo Mělník - Dynamo 12:8 (6:2)

Branky: Šťastný 6, Sáblík 2, Pešta 2, Korbelář, Patera - Kolouch 4, Heimrath 2, Hartl, Bechyňová.

Minipřípravka, 14.kolo, 8.5.2016 15:30

Čechie Kralupy - Dynamo 15:6 (8:3)

Branky: Zajíček 5, Svoboda 3, Boháč 3, Zíka 2, Měchura 2 - Veselý 4, Samec, Bechyňová.

Stará garda, 4.kolo, 9.5.2016 18:00

AFK Libčice - Dynamo 2:2 (1:0)

Branky Dynama: Moravec, Fischer