Zbytečná ztráta v Lužci

06.05.2018 21:04

Derby v Lužci bylo podle očekávání vyhecované a hodně ovlivněné výkonem pana rozhodčího, který vyhrocený zápas evidentně nezvládal.

První poločas probíhal podle očekávání v režii dynama, jenže ho v neprospěch hostí ovlivnil pan rozhodčí Musil.

V 21. minutě nesmyslně pískl domácím penaltu za podražení v pokutovém území. Přičemž evidentně hostující obránce hrál první balón. Nabídnutou šancí Adam KUČERA nepohrdl - 1:0.

Definitivní podobu výsledku dal o čtyři minuty Luboš KREJZA chytrou tečí před domácím gólmanem - 1:1.

Druhá půle již byla jen bitva o kažý metr. Více ze hry měli domácí, více šancí zase dynamo. Zápas tak dospěl až k rozhodujícím pokutovým kopům. Druhý bod dynamu vystřelil v šesté serii Jarda EMMER.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 20.kolo 6.5.2018 17:00

AFK Eletis Lužec - Dynamo Nelahozeves 1:1 (1:1) np. 3:4

Branky: 21. z pen. Kučera A. - 25. Krejza.

Rozhodčí: Musil. ŽK: Lafek, Tauchman M. - Zavadil, Kobera, Valda. Diváků: 90.

Lužec: Prislupský - Uher, Tauchman P., Lafek, Tauchman M., Kučaba J., Kučaba M. (90. Krejza R.), Kučera A., Hrdlík, Levý (75. Tůma), Roučka.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Müller (78. Kučera J.), Zhukovskyy, Vágner - Kulhánek (60. Kratochvíl), Holý, Bednařík (46. Simon), Valda - Kobera, Krejza.

---

Dorost, JAKO okresní přebor - nadstavba (nemistrovská), 2.kolo 5.5.2018 10:15

Novoměstský SK Kladno - Dynamo Nelahozeves 5:4 (2:1)

Branky: 28. a 71. (obě z PK) Jelínek, 19. Kozár, 62. Dorážka, 86. Fáber - 53. z pen. a 63. Majer, 36. Kochman, 87. Gabčo.

Rozhodčí: Pagáč. ŽK: Chochola - Majer, Šebesta D., Chládek. Diváků: 20.

Kladno: Pucholt - Čerpl, Dorážka (K), Fáber, Hončík, Husár, Chochola, Jelínek, Kopp, Kozár J., Kozár M., Linsmayer, Malák, Pavelka, Pešek, Pokorný, Srb.

Dynamo: Novák - Jareš P., Šebesta D., Kochman R., Chládek, Kratochvíl, Jareš J., Branse (K), Gabčo, Hájek, Šebesta J., Mikš, Majer.

---

Mladší žáci, OP sk. o 18-22 místo, 5.kolo 6.5.2018 10:00

Dynamo Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 1:14 (0:7)

Branky: 52. Kebrle - 12., 19., 32. a 48. Bartůněk, 20., 30. a 37. Trna Š., 14. a 51. Bureš, 55. a 58. Vodička, 25. Šolín, 28. Jirmus, 47. vlastní Machuta L..

Rozhodčí: Hampl. Diváků: 15.

Dynamo: Štorek - Schäfer (K), Machuta L., Plzák, Samec T., Kebrle, Voljanskij, Pitucha, Denk, Kuchta Š., Kuchta A..

Čečelice: Jiránek - Boháček, Trnka, Trnková, Kaplánek, Blecha, BureŠ (K), Bartůněk, Jirmus, Šolín, Vodička, Slavík.