Zimní turnaj: SK Lhota - Dynamo 3:2 (1:1)

7.2.2010 13:30

SK Lhota - Dynamo 3:2 (1:1)

Branky: Zadák 2, Hotový – Klempt, Dvorský.

Dynamo ve Strašecí poprvé prohrálo

Fotbalisté Dynama na turnaji v Novém Strašecí poprvé ztráceli, o gól prohráli se Lhotou a jejich soupeř z I. A třídy se posunul do čela tabulky.

Lhotecký brankář Hašek inkasoval v úvodu obou poločasů. V tom prvním ho po přihrávce Dvorského pokořil Klempt. Na 1:1 vyrovnával po rohu Hotový.
Po trefě Dvorského, kterému před prázdnou branku servíroval Pekárek, zareagoval hned dvakrát Zadák. Nejdříve proměnil penaltu a po kombinační akci dvanáct minut před koncem rozhodl.

„Pochvalu zaslouží brankář, udělal velký pokrok. Ale vůbec tým zahrál výborně,“ chválil vedoucí mužstva Lhoty Martin Chadima. „Na přípravu se hrál kvalitní a vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách. Soupeř vyhrál se štěstím,“ podotkl trenér Dynama Daniel Kaplan.