Tabulka OP - skupina o 1.-7.místo
1. | FK Neratovice/Byškovice B | 12 | 10 | 1 | 1 | 140:77 | 31 |
2. | FK Neratovice/Byškovice | 12 | 10 | 1 | 1 | 140:41 | 31 |
3. | FK Pšovka Mělník | 12 | 7 | 2 | 3 | 91:57 | 23 |
4. | FK Kralupy 1901 | 12 | 5 | 1 | 6 | 64:96 | 16 |
5. | TJ Dynamo Nelahozeves | 12 | 3 | 2 | 7 | 52:85 | 11 |
6. | FC Mělník | 12 | 3 | 0 | 9 | 54:116 | 9 |
7. | TJ Vitana Byšice | 12 | 0 | 1 | 11 |
40:109
|
1
|
O pořadí na 1. místě rozhodly vzájemné zápasy: NERATOVICE-BYŠK. A - NERATOVICE-BYŠK B 9:7 a 8:11
Tabulka OP - skupina o 8.-14.místo
8. | FK Neratovice/Byškovice C | 12 | 12 | 0 | 0 | 132:35 | 36 |
9. | TJ Sokol Tišice | 12 | 10 | 0 | 2 | 83:40 | 30 |
10. | AFK Eletis Lužec n/Vlt. | 12 | 5 | 1 | 6 | 58:78 | 16 |
11. | Sokol Cítov | 12 | 5 | 0 | 7 | 44:65 | 15 |
12. | FK Kralupy 1901 B | 12 | 4 | 1 | 7 | 49:65 | 13 |
13. | FC Lobkovice | 12 | 2 | 2 | 8 | 42:85 | 8 |
14. | SK Labský Kostelec | 12 | 1 | 2 | 9 | 39:79 | 5 |
Tabulka OP - skupina o 15.-20.místo
15. | FK Neratovice/Byškovice D | 10 | 10 | 0 | 0 | 90:19 | 30 |
16. | FK Pšovka Mělník B | 10 | 6 | 0 | 4 | 67:52 | 18 |
17. | SK Mšeno | 10 | 5 | 1 | 4 | 47:33 | 16 |
18. | TJ Řepín | 10 | 4 | 1 | 5 | 38:53 | 13 |
19. | TJ Kly | 10 | 4 | 0 | 6 | 39:50 | 12 |
20. | Sokol D. Beřkovice | 10 | 0 | 0 | 10 | 16:90 | 0 |
------------------------------------------------------------------------------------
Tabulka OP - skupina A
1. | FK Neratovice/Byškovice B | 8 | 8 | 0 | 0 | 165:37 | 24 |
2. | FK Kralupy 1901 | 8 | 7 | 0 | 1 | 83:39 | 21 |
3. | TJ Vitana Byšice | 8 | 6 | 0 | 2 | 70:37 | 18 |
4. | FC Mělník | 8 | 5 | 0 | 3 | 83:53 | 15 |
5. | TJ Sokol Tišice | 8 | 4 | 0 | 4 | 50:53 | 12 |
6. | SK Labský Kostelec | 8 | 2 | 0 | 6 | 34:92 | 6 |
7. | FC Lobkovice | 8 | 1 | 1 | 6 | 30:79 | 4 |
8. | TJ Řepín | 8 | 1 | 1 | 6 | 35|:92 | 4 |
9. | SK Mšeno | 8 | 1 | 0 | 7 | 27:95 | 3 |
Tabulka OP - skupina B
1. | FK Neratovice/Byškovice | 9 | 9 | 0 | 0 | 132:29 | 27 |
2. | FK Pšovka Mělník | 9 | 8 | 0 | 1 | 119:30 | 24 |
3. | TJ Neratovice | 9 | 5 | 1 | 3 | 78:45 | 16 |
4. | FC Mělník B | 9 | 5 | 0 | 4 | 55:56 | 15 |
5. | TJ Dynamo Nelahozeves | 9 | 4 | 2 | 3 | 44:74 | 14 |
6. | FK Kralupy B | 9 | 3 | 2 | 4 | 32:52 | 11 |
7. | Sokol Cítov | 9 | 3 | 1 | 5 | 41:84 | 10 |
8. | TJ Kly | 9 | 3 | 0 | 6 | 66:59 | 9 |
9. | AFK Eletis Lužec n/Vlt. | 9 | 2 | 0 | 7 | 40:98 | 6 |
10. | Sokol D. Beřkovice | 9 | 0 | 0 | 9 | 17:97 | 0 |